Dámske biele blúzky

Len málo kúskov oblečenia je tak variabilných a všestranných ako práve biela blúzka. Preto by mala mať miesto v každom dámskom šatníku, ideálne vo viacerých verziách. Na leto sa vám bude hodiť biela blúzka s krátkym rukávom, na zimu zase s dlhým. Striedať môžete aj materiály a moderný minimalizmus s luxusnými výraznými blúzkami.

#showmore#

Biela blúzka ako základný a celoročný kúsok

Všestrannosť bielej blúzky potvrdzuje aj to, že ju snáď všetci stylisti zaraďujú medzi základné kúsky. Aj keby ich v capsule wardrobe bolo len 20 alebo 30, blúzka v bielej farbe medzi ne bude patriť vždy. Ak totiž nemá veľmi výrazný strih alebo ju nezdobia kontrastné farby či aplikácie, môžete ju nosiť k nohaviciam aj k sukni. A bude vyzerať dobre ako s neutrálnymi tónmi, tak žiarivými odtieňmi. Nehovoriac o tom, že ju využijete kamkoľvek, cez plavky na pláž, pod sako na pracovné stretnutia a ku spoločenským oblekom na večerné akcie.

Ako na výber a styling bielej blúzky

Konkrétne strih a štýl odporúčame vyberať podľa typu vašej postavy, osobného štýlu i príležitosti, kam dané biele blúzky plánujete nosiť. Oversize modely pristanú hlavne vysokým a štíhlym ženám, rovnako ako predĺžené strihy. Viazačka a ozdobné prvky rafinovane zväčší dekolt, hoci voľný strih z ľahkého materiálu dokáže opticky ubrať pár kíl. A ak máte skôr rovnú chlapčenskú postavu, skúste väčšiu veľkosť a opasok v páse.

Biznis modely sa hodia hlavne do kancelárie a v spoločnosti zasa zažiarite so štýlovou blúzkou s volánmi a zlatom alebo striebrom.

Dĺžka rukávov, golier a ozdobné prvky

V našej ponuke nájdete biele blúzky s dlhým aj krátkym rukávom, s viazačkou alebo klasickým golierom ako u košele a tiež s rôznymi detailmi. Zakladáme si na širokej ponuke, z ktorej si vyberie naozaj každý. Nezáleží teda na tom, či preferujete jednoduché biele blúzky s nenápadnými gombíkmi alebo luxusné modely so zlatými detailmi v podobe gombíkov, zipsov a najrôznejších aplikácií. Vyberať môžete medzi kamienkami, trblietkami alebo napríklad korálkami.

Biele blúzky z kvalitných materiálov

Rovnako ako u všetkých univerzálnych kúskov pre každodenné nosenie, aj tu sa oplatí kvalitný prírodný materiál. Minimálne teda u prvých kúskov, ktoré si kupujete. Extravagantný večerný model potom už samozrejme môže byť náročnejší na údržbu a nikto u neho nebude riešiť ani pohodlie. My sa ale prihovárame za maximálny komfort za každej situácie.

Najlepšie je ak si teda vyberiete biele blúzky z bavlny, bambusu, hodvábu alebo hodvábneho saténu. Sú ale aj ženy, ktorým vyhovuje polyester, najmä preto, že je hneď suchý, nemusí sa žehliť a nevyžaduje ani inú náročnú údržbu. Najpríjemnejšie sa ale budete cítiť v bavlne alebo hodvábe. Len tieto materiály sú totiž dostatočne priedušné a pohodlné. V zime dokážu ľahko zahriať, kým v lete ochladzujú. Nikdy sa v nich teda nebudete abnormálne potiť a mnohokrát ci ani nebudete musieť prať po jednom nosení.

6 položiek celkom
Biela dámska elegantná blúzka
€29,90 –50 %
+ ďalšie
Kód: FP_2016103398867
Biela dámska blúzka
€14,90 –40 %
+ ďalšie
Kód: SK_FP_2016102984788
Biela dámska blúzka
€39,90 –50 %
+ ďalšie
Kód: SK_FP_2016103030460
Biela dámska blúzka
€14,90 –46 %
+ ďalšie
Kód: SK_FP_2016102647782
Biela dámska blúzka
€9,90 –50 %
+ ďalšie
Kód: SK_FP_2016102638315
Biela dámska blúzka
€24,90 –50 %
+ ďalšie
Kód: SK_FP_2016102723516