Dámske mikiny s potlačou

6 položiek celkom

Mikiny sú nepostrádateľnou súčasťou šatníka každej modernej ženy. Využijete ich na doma, do mestských ulíc aj na šport. A zakaždým môžete zvoliť ako jednofarebnú mikinu v minimalistickom štýle, tak výrazný model s potlačou.  Aké motívy zvoliť podľa vášho štýlu a príležitosti? A čo je aktuálnym trendom?

#showmore#

Moderné dámske mikiny s potlačou

Dámska mikina s potlačou vyzerá najlepšie v štýle hoodie, ktorý je vďaka kapucni a klokaniu vrecku ležérny a maximálne cool. Nemá žiadne zipsy alebo iné detaily vpredu, ktoré by dojem z potlače rušili, a tak nie je problém experimentovať ani s väčšími motívmi, ktoré kombinujú množstvo žiarivých farieb. Na druhú stranu na nej ale dobre vyzerajú aj malé a nenápadné kresby alebo nápisy, ktoré sú väčšinou v čiernej alebo bielej farbe. Tie sa ale hodia aj na módne mikiny bez kapucne a vreciek, tzv. crewneck, ktoré sa v dnešnej dobe nosia aj pod kabáty alebo saká.

Trendy motívy

Pri výbere sa zamerajte nielen na svoje obľúbené farby a motívy. Dôležité je aj to, s čím budete danú mikinu kombinovať a kam ju plánujete nosiť. Vytvoriť outfit s jednoduchou mikinou a v neutrálnych tónoch je totiž oveľa jednoduchšie ako s kúskom v psychedelických farbách. A pokiaľ vás žiadny z ponúkaných kúskov nezaujme, samozrejme existuje veľa firiem, ktoré vám na mikinu vytvoria vlastnú potlač. V zásade máte dve možnosti. Môžete si zaobstarať jednofarebnú dámsku mikinu a potom si ju nechať potlačiť, alebo si rovno objednať celú mikinu s potlačou, čo je jednoduchší a častejší postup. V oboch prípadoch ale počítajte s tým, že si za túto službu priplatíte.

Kam dámske mikiny s potlačou nosiť

V dizajnových modeloch s jemnými potlačami je možné vyraziť do práce, na nákupy, prechádzky aj výlety. Stačí si k nim obliecť klasické úzke alebo moderné zvonové rifle. Zatiaľ čo žiarivé mikiny, ktoré hrajú všetkými farbami sú ideálne na tematické párty alebo víkendy s priateľmi na chate. Do kancelárie by ste si ich ale naozaj brať nemali.

Nehľadáte len klasický kúsok, ale niečo výnimočné? Čo tak dámske mikiny s potlačou? S týmto kúskom oblečenia vás len tak niekto neprehliadne, a navyše budete v maximálnom pohodlí. V ponuke máme mikiny s nápisom, potlačami zvierat aj zaujímavými vzormi. Neváhajte si vybrať tú pravú mikinu pre vás, a navyše sa môžete pozrieť do ponuky dámskych kabátov alebo nohavíc.