Dámske šaty s vianočným motívom

Nenosia sa len vianočné pyžamá a svetre, ale napríklad aj šaty, ktoré zdobia soby, snehuliaci, vianočné stromčeky a ďalšie podobné motívy. Také modely nevyužijete len na Štedrý večer, nosiť ich môžete po celý advent, a krásne sa tak na slávnostné chvíle naladíte. Podľa čoho vyberať a aké sú najnovšie vianočné trendy?

#showmore#

Červená, zelená a biela

Svetre s nórskym vzorom inšpirovali značky aj na výrobu pletených šiat s motívmi Vianoc a zimy. Charakterizujú ich príjemné hrejivé materiály, okrúhle výstrihy, dlhé rukávy a dĺžka ku kolenám. Takéto svetrové šaty budú robiť parádu počas decembra aj januára, a to v škole, v práci aj na párty. Skvele vyzerajú ako samostatne, tak s koženým opaskom, ktorý môžete zladiť aj s čižmami a kabelkou.

Elegantné vianočné šaty

Vo vianočných farbách sa potom robia aj elegantné šaty, ktoré často zdobia flitre, transparentné detaily, čipky, mašle a ďalšie zaujímavé detaily. V nich môžete vyraziť už na vianočný večierok a potom si ich znova obliecť k stromčeku, len s inými doplnkami. V prvom prípade zvoľte klasické čierne silonky a lodičky, v druhom treba vtipné vianočné pančuchy, ktorými celý outfit odľahčíte.