Kabelky cez rameno

Najklasickejšia dámska kabelka má strednú veľkosť a nosí sa cez rameno. Nič vám tak nebude prekážať v rukách, ale napriek tomu zostanete štýlová a elegantná. Také veľké kabelky sa hodia na každodenné nosenie v pracovných týždni, ale tiež sa vám s nimi bude pohodlne cestovať. Ako tento typ kabelky vybrať a s čím ho kombinovať?

#showmore#

Do kancelárie aj na nákupy

Priestranná kabelka cez rameno má tisíce podôb. Spája ich len veľká kapacita a pohodlný spôsob nosenia. Inak môžete vyberať z mnohých rôznych tvarov, materiálov aj farebných kombinácií. Navyše sa vám do nich zmestí všetko potrebné na celý deň od kozmetiky cez malú desiatu. A pri ceste z práce do nich môžete dať malý nákup.

Ideálny materiál, tvar a veľkosť

Kabelky z kvalitnej prírodnej kože vydržia mnoho rokov ako nové. aj keď za nich teda zaplatíte viac, časom sa vám taká investícia vyplatí. Typický obdĺžnikový tvar je asi najpraktickejší, pokiaľ má kabelka navyše aj malé vnútorné vrecká, všetko v nej rýchlo nájdete. Predávajú sa ale aj dámske kabelky cez rameno vo štvorcovom prevedení alebo tie, ktoré sú úzke a vysoké. Oboje je skôr otázkou originálneho designu než funkčnosti.

Žiarivé alebo neutrálne farby

Červená alebo ružová kabelka zaručí, že budete neprehliadnuteľná. Pozor ale na kombinácie s oblečením. Také modely vyniknú hlavne v spojení s jednoduchými outfitmi, ako sú čierne šaty alebo biele tričko a rifle. Výrazné potlače a aplikácie v tomto prípade tiež radšej vynechajte. Budú sa vám hodiť napríklad na styling čiernej kabelky.

Osvedčené kombinácie

Kedy zvoliť hnedé kabelky? Keď potrebujete vyzerať elegantne, a to aj bez sukne alebo lodičiek na vysokom podpätku. Táto farba je totiž podobne ako čierna synonymom vycibreného vkusu a ženskosti. Sviežo a mladistvo potom pôsobia krémové alebo biele kabelky, ktoré navyše v posledných rokoch zažívajú veľký návrat.

Potrebujete väčšiu praktickú kabelku cez rameno? Vyberajte z našej krásnej sekcie dámskych kabeliek cez rameno. Môžete siahnuť po klasickej čiernej s predĺženým uchom, vhodné pre objemnejšie veci ako je diár, notebook, desiata i pitie. Máme kabelky v rôznych farbách, našimi favoritmi sú béžové, šedé, červené alebo praktické hnedé. Každá kabelka by mala ladiť so správnymi topánkami, tak sa mrknite na našu ponuku dámskych poltopánok.