Kabelky do ruky

V ruke sa najčastejšie nosia kufríkové kabelky, ktoré ale väčšinou majú aj popruh na nosenie na ramene alebo ako crossbody. Vziať si ich môžete do mesta, na kávu alebo na večeru a pokiaľ si do kancelárie nemusíte brať notebook, hodí sa aj tam. Ich výhodou je totiž aj to, že sa skvele kombinujú ako s riflami, tak s biznis šatami. A ktoré ďalšie typy kabeliek do ruky sú trendy?

#showmore#

Na každodenné nosenie

Ako už názov napovedá, na nákupy je ideálna veľká kabelka, tzv. shopper bag. Väčšinou má dve uši a tiež dlhý nastaviteľný popruh. Vďaka elegantnému vzhľadu s ňou ale neurobíte hanbu ani pri iných príležitostiach, naopak je ideálna aj na schôdzku alebo na víkendový výlet. Tieto kabelky väčšinou zaťažujeme viac ako malé kufríky, je teda potrebné sústrediť sa aj na materiál a ideálne vyberať modely z pravej kože.

Klasické čierne kabelky alebo farby a vzory?

Dámska kabelka do ruky v neutrálnej čiernej má najväčšie využitie, ale určite sa oplatí zaobstarať si aj jednu alebo dve hnedé kabelky. A v posledných rokoch sa tešia veľkej popularite aj krémovej a čisto bielej kabelky. Typické sú aj vzory odkazujúce na logá jednotlivých značiek, a to najmä u tých luxusnejších. Kabelka do ruky by vás predsa vždy mala aj zdobiť a celkovo vylepšovať váš styling.

Večerné kabelky do ruky

V spoločnosti zažiarite, keď si vezmete listovú kabelku alebo iný typ malej kabelky do ruky. Na výber máte minimalistické modely v čiernej farbe alebo svetlých neutrálnych tónoch, ale na druhú stranu sa nebojte ani extravagantných metalických tónov alebo výrazných trblietavých a kovových prvkov. Len samozrejme nezabudnite na dobre premyslenú kombináciu so šatami, overalom alebo iným outfitom.

Kto by nemiloval kabelky? Hľadáte elegantnú dámsku kabelku? Potom sú kabelky do ruky pre vás priam ideálne. Máte na výber z rôznych farieb i tvarov kabeliek. Do kabelky sa vám vlezie všetko, čo potrebujete. Nezabudnite ani na kožené kvalitné kabelky. Nemajú praktické popruhy, ale o to viac sú pôvabné. Ku každej správnej kabelke do ruky sa hodí aj dámske sako alebo džínsy.