Listové kabelky

3 položiek celkom
Bordová dámska kabelka
€24,90 –68 %
+ ďalšie
Kód: TZ_03409321/UNI
Čierna dámska kabelka
€29,90 –73 %
+ ďalšie
Kód: TZ_464080/UNI
Hnedá dámska kabelka
€29,90 –73 %
+ ďalšie
Kód: TZ_464086/UNI

Minimalistické listové kabelky v sebe spájajú vlastnosti malej kabelky a peňaženky a pokiaľ sú vo svetlých tónoch, skutočne pripomínajú obálky. Odtiaľ vznikol aj ich názov. V dnešnej dobe ale už kúpite aj výrazne farebné a vzorované modely. Výber týchto elegantných doplnkov je skutočne veľký. Vzdávať sa pritom nemusíte ani praktickosti a pohodlia. Len do listových kabeliek skrátka nedáte toľko vecí ako do veľkých kabeliek. Váš chrbát vám za to ale bude vďačný a zrkadlo, rúž, telefón aj kľúče sa vám tam zmestia vždy.. A navyše, čím menej toho v kabelke ponesiete, tým lepšie bude vyzerať a udrží svoj krásny tvar.

#showmore#

Dámska kabelka listová kabelka – do ruky aj cez rameno

Nosiť sa listové kabelky dajú jednoducho v ruke, ale veľa z nich má aj nastaviteľnú retiazku cez rameno. A ak je vo farbe kovu zladený s listovou kabelkou, tak navyše aj dobre vyzerá. Styling a spôsob nosenia samozrejme záleží na tom, čo si na danú akciu oblečiete. Či pôjde o šaty alebo skôr o overal či blúzku a nohavice.

Módne farby

Na večer aj na slávnostné príležitosti sa dokonale hodia metalické odtiene, samozrejme skombinované so šperkami a celým outfitom. Čierne šaty zase rozžiaria pestré listové kabelky a jemnosť a ženskosť im dodá smotanová alebo staroružová varianta. Na svadbu je potom najlepšia listová kabelka vo svetlých pastelových tónoch.

Kabelky do spoločnosti

K večerným šatám sa najviac hodia jednoduché listové kabelky v čiernej, krémovej, striebornej alebo zlatej farbe. Na párty potom môžete zvoliť žiarivý kúsok a ak so sebou potrebujete veľa vecí, vezmite si obrovskú listovú kabelku, do ktorej sa vám všetko zmestí. Len na plesy a formálne eventy tento model neodporúčame.

A ak ste si zatiaľ listové kabelky neobľúbili, jednou z alternatív sú napríklad minikabelky. Tie sa stali populárnymi vďaka celebritám a influencerkám hlavne v posledných rokoch.

 

Luxusné dámske kabelky v podobe malých listových kabeliek. Listové kabelky si môžete vziať na plesy, párty, záhradné oslavy, alebo spoločenské akcie. V ponuke nájdete krásne kabelky v žiadaných farbách s popruhom alebo štýlovou retiazkou. Mysleli sme aj na tie, ktoré preferujú kabelku do ruky. Nebojte sa kombinovať rôzne farby aj štýly. Hodiť sa vám môže aj naša sekcia dámskych lodičiek.