O nás

Zaslúžite si kvalitné oblečenie a servis. Preto tu sme.

Než sme sa rozhodli založiť internetový obchod s oblečením, niečo nám tu chýbalo: Chýbal nám e-shop, ktorý by ponúkal kvalitu za priaznivé ceny a pritom sa o svojich zákazníkov starostlivo staral. Preto sme vybrali preverených dodávateľov a začali predávať kvalitný a originálny tovar. Zamerali sme sa tiež na to, aby bol pre Vás nákup v našom e-shope čo najjednoduchší a najrýchlejší. Pustili sme sa do toho pokorne a vedeli, že k úspechu a spokojnosti vedie len poctivá a zodpovedná cesta, po ktorej stále ideme. Na FASHIONSUGAR sa môžete vždy spoľahnúť:

 

+ Každý týždeň nové kolekcie oblečenia

+ Rýchla a ústretová komunikácia

+ Bezproblémové dodanie tovaru

+ Profesionálny prístup

+ Doprava zdarma od 60 €

 

Zákazníci idú tam, kde si ich vážia.

Vážime si každého zákazníka a pre nás to nie je len ohrané klišé. Naším prvoradým cieľom je vytvoriť priateľský vzťah a postarať sa o zákazníka nielen pred nákupom, ale aj počas neho a hlavne po nákupe. Neskrývame sa pred reklamáciou tovaru, alebo jeho vrátením. Až keď riešite reklamáciu alebo vrátenie tovaru, až potom spoznáte kvalitu e-shopu. Prajeme Vám príjemný nákup v našom e-shope.

FASHION + SUGAR + YOU = 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie