Vrátenie tovaru

Návrh bez názvu (4)

Ako vrátiť, vymeniť, alebo reklamovať tovar?

Je to jednoduchšie, ako vysloviť FASHIONSUGAR. :) Stačí ak vyplníte elektronický formulár na stránke FORMULÁRE. Priama výmena tovaru nie je možná - ak chcete tovar vymeniť, je potrebné tovar vrátiť a následne urobiť novú objednávku. Tovar môžete vrátiť až do 30 dní od jeho dodania. 

Návrh bez názvu (4)

Ako zaslať balík späť k nám?

Pre váš maximálny komfort máte na výber až z 3 možností spätnej prepravy. Prosíme, vyberte si jednu z nasledujúcich možností a vybranú možnosť zaškrtnite v našom elektronickom formulári, pri zakladaní vášho prípadu.

Návrh bez názvu 

Vrátenie cez Zásielkovňu

Ak si vyberiete spätnú prepravu cez Zásielkovňu, ihneď po založení vášho prípadu v našom elektronickom formulári, vám na e-mail dorazí štítok do Zásielkovne. Štítok si stačí vytlačiť, nalepiť na balík a následne balík zaniesť na najbližšiu pobočku Zásielkovne (zoznam pobočiek nájdete tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky).

Táto služba je spoplatnená sumou 2,90 €* (poplatok vám bude odrátaný z vrátenej čiastky za tovar). *V prípade že ste si spoločne s produktmi ktoré vraciate zakúpili aj službu "Jednoduché vrátenie tovaru", za vrátenie cez Zásielkovňu vám nebude účtovaný žiadny poplatok.

Návrh bez názvu (1) 

Komfortné vrátenie cez kuriéra

Nevyhovuje vám vrátenie cez Zásielkovňu a preferujete komfortnejšiu variantu? Vyberte si vrátenie cez GLS kuriéra, ktorý vyzdvihne váš balík priamo u vás doma, alebo vo vašej kancelárií. Zaškrtnite v elektronickom formulári túto možnosť, na e-mail nám zašlite adresu a dátum, kde a kedy máme kuriéra zaslať a všetko ostatné zabezpečíme za vás.

Táto služba je spoplatnená sumou 4,90 € (poplatok vám bude odrátaný z vrátenej čiastky za tovar). Na komfortné vrátenie cez GLS kuriéra nie je možné využiť službu "Jednoduché vrátenie tovaru".

Návrh bez názvu (2) 

Zaslanie na našu adresu

Ak vám nevyhovuje ani jedna z možností vrátenia tovaru, môžete nám balík zaslať poštou, prípadne vlastným prepravcom priamo na našu adresu:Progresio s.r.o., Ondrejská 18, 831 06 Bratislava, Slovenská republika

Návrh bez názvu (4)

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám
E-mail: info@fashionsugar.sk
Telefon: 2/209 296 10